Danışanlarımızdan

Biz memnunuz, gayet güleryüzlü, danışanlarıyla yakından ilgili, tavsiye etmem gereken danışmanlar arasında. Ben de bir tavsiye üzerine gittim, ayrıca daha önceden de eğitim gördüğüm bir mekanda tanıştım, bilgisine inandıım ve güvendiğim için gittim. Yanılmamıştım, uzun ve kolay olmayan bir süreçti, eşimle birlikte danışanı olduk. Çok iyi yönetti, hala seanslarımız devam etmekte. İsteklerimiz doğrultusunda olumlu geçmesi yönünde elinden gelen her şeyi yapıyor ve kendini geliştiren bir danışman, sürekli gelişim halinde.

murat beyi oğlumun okulu aracılığıyla tanıdım. oğlum ve benim için büyük şanstı bence. .katkıları için çok teşekkür ediyorum. sayesinde kendini duygularını daha iyi anlayan biri oldum. bunun faydasını günlük yaşamımda çok hissediyorum. iyiki tanımışım herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Murat Bey’i kızım sayesinde tanıma fırsatımız oldu. Kızımın tikleri için bize çok büyük yardımları oldu. Elimde sihirli değnek yok ama üstesinden geleceğiz demişti ama sanırım bir sihirli değneği var 🙂 Gerçekten kızım için katkıları çok olumlu yönde. Bizim başa çıkamadığımız bir çok konuyu onun anlıyor olması ve kızımla kurduğu diyalog için kendisine çok teşekkür ederiz. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Tanımış olmaktan doları çok mutluyuz.

Murat bey ile tanışmamız bizim için çok büyük bir şans. Oğlum murat bey sayesinde duygularını daha rahat ifade edebilen, empati kurabilen, kendini çok iyi analiz edip, hatalarını kabullenip ders çıkarabilen, daha mutlu, daha uyumlu daha pozitif oldu. Hayat ve kişilik bu yaşlarda şekillenir ve Murat bey bize bu konuda gayet yapıcı değerler kazandırdı. Oğlumun hayatı artık daha kolay.evet Sihirli değneği yok belki ama, yarattığı değişim gerçekten takdire şayan.

Dr.Murat Beyle tanıştığımız oğlum ve benim için çok iyi sonuçlara sebep oldu donanımlı Programlı ve çocuklarla iletişimi çok iyi bir doktor Murat bey 4.sınıf Öğrencisi oğlum kendini ifade edemiyor vede öfke kontrolünü yapamıyordu Murat bey oğlumla çok iyi bir iletişim kurarak her görüşmemizde değişimleri gözlemleyebildim ve gerçekten sonsuz teşekürler şimdi oğlum kendini ifade edebiliyor öfke kontrolünü sağlayabiliyor arkadaşlarıyla iletişim kurabiliyor ve Murat abisiyle zaman geçidiğinde çok eğleniyor sizi tanıdığımız için çok şanslıyız emekleriniz için çook teşekürler Murat bey Görüşmek üzere

Murat Bey işinde uzman olmasının yanısıra samimi içten ve çok dürüst bir Beyefendi aslında oğlum ile hiçbir sorun yaşamadığım sadece yaşayabileceğim bir dönemde olduğumu hissettiğim için gittiğim Murat Bey ‘e bana doğru yolda olduğumu hissettirdiği için ilgi ve desteği için teşekkür ederim , o sadece sorun yaşandığı sıkıntılı dönemlerde olunduğu zaman gidilecek biri değil , her an fikrini almanıza müsade eden sizi doğabilecek sıkıntılara karşı da uyaran ve herkesin hayatının bir yerinde olması gereken bir uzman … Sizi tanıdığıma çok memnunum

Tavsiye üzerine Murat bey ile tanıştık. 8 yaşında olan oğlumun bir takım korkuları vardı ilk görüşmeden itibaren korkular azalmaya başladı,kendini ifade etmekte çok büyük gelişme sağladı aynı zamanda özgüven her görüşmeden sonra artarak devam etti. Belirli aralıklarla 8 aya yakın görüşmelerimiz oldu şu anda tün problemlerimizi atlattık. Tereddütsüz Murat beyi tercih edebilirsiniz.

7 yaşında oğlum var. Bir takım ailevi sorunlar nedeniyle oğlum çok etkilenmişti. Murat bey’e gitmeden önce bir kaç doktora gittik ve ilk görüşmede memnun kalmadım. Murat bey’i eniyihekim.com sayfasından buldum ve yapılan yorumlara istinaden oğlumu götürdüm. İlaç kullanmadan, sadece oyun ve konuşarak çok iyi sonuçlar aldım. Tedavi süremiz 5-6 ay sürdü. Kendisine verdiği emeklerden dolayı çok teşekkür ederim. Çocuk üzerine danışman bir hekim arıyorsanız kesinlikle murat bey’i tercih etmenizi öneririm. Daha önce ben oğlumu götüremezken, murat bey’e kendisi isteyerek, koşarak gitti.

İnternetten arastırmalarım üzerine buldum ve oğlum için randevu aldım 17aylık oğlum sürekli tutturmaları ağlamaları başka çocuklara saldırganlığı için cok tepki almıştım Murat beye gittim benimle neyapmam gerektiğini Nasıl hakim olabilirim Nasıl davranırım uygulamalı anlattı cok memnun kaldım ilk günden oğlumda işe yaradığını farkettim çok memnun kaldım ilginize çok teşekkür ederim

Murat Bey ile gece korkuları ve kardeş çatışmaları sonucu tavsiye üzerine tanıştım.Terapiye uzun süre devam edemesemde oğlum öfkesini kintrol etmeyi ögrendi.Hala cok sinirlendiğinde “MURAT ABİM böyle yap dedi “diyerek.kendisini sakinleştirmeyi başarıyor.Çocukları ile.iletişim sorunu yaşıyan her aileye yardım almalarını tavsiye edrim.
Tabiki bu yardımı uzman kişilerden almak isterlerse kesinlikle tabsiyem Murat Bey olacaktır.. Yardımlarınız için.çok teşekkür ederim hocam ..

  ADRES

  FSM bulvarı ilknur sk. No:1 Bulvar 224 sitesi C blok D 7 Nilüfer / BURSA

  TEL

  0224 502 40 77

  MAİL

  [email protected]