Deniz Aldan

Uzman Klinik Psikolog

Deniz ALDAN

Bir psikolog olarak danışanla yüz yüze temas etmenin büyük bir sorumluluk olduğunu düşünüyorum. Bu sorumluluğun hakkını verebilmek için, sürekli okumak, araştırmak, öğrenmek gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle benim için psikologluk sadece bir meslek değil, yaşam boyu gelişmemi, dönüşmemi sağlayan bir süreç aynı zamanda.

İletişim

AYRINTILI CV

Ayrıntılı olarak özgeçmişimi incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

İNCELE

TEZ ÖZETİM

Yüksek lisans tezimle ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İNCELE

GEŞTALT

Geştalt Terapi yaklaşımı ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İNCELE

İLETİŞİM


İLETİŞİM
Uzman Klinik Psikolog Deniz Aldan İle

Destek Süreci

Destek alma ihtiyacı duymanıza sebep olan sorun(lar) ne olursa olsun; sürecimiz konuşmak ile başlıyor ve şekilleniyor. Gündeminizdeki konuyu her yönüyle ele almak, her zaman konuşulanların ötesini de konuşmak destek sürecimizde önemli rol oynuyor. Böylece yaşadıklarınızı, hissettiklerinizi fark etme imkanı buluyoruz. Fark etmek yaşananları anlamayı, anlamak ise farklı olasılıkları ve yeni çözümleri keşfetmenin yolunu açıyor. Sürecin sonunda ise süreç içerisinde kazanılanlar (farkındalıklar, keşifler, yeni denemeler ve çözümler) istediğiniz değişimi, gelişimi gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Biz memnunuz, gayet güleryüzlü, danışanlarıyla yakından ilgili, tavsiye etmem gereken danışmanlar arasında. Ben de bir tavsiye üzerine gittim, ayrıca daha önceden de eğitim gördüğüm bir mekanda tanıştım, bilgisine inandıım ve güvendiğim için gittim. Yanılmamıştım, uzun ve kolay olmayan bir süreçti, eşimle birlikte danışanı olduk. Çok iyi yönetti, hala seanslarımız devam etmekte. İsteklerimiz doğrultusunda olumlu geçmesi yönünde elinden gelen her şeyi yapıyor ve kendini geliştiren bir danışman, sürekli gelişim halinde.

  ADRES

  FSM bulvarı ilknur sk. No:1 Bulvar 224 sitesi C blok D 7 Nilüfer / BURSA

  TEL

  0224 502 40 77

  MAİL

  [email protected]